MÖBLER / Skåp & hyllor / VägghörnskÃ¥p 8547399

nr 854 7399

Vägghörnskåp

1700-/1800-tal, höjd: 85 cm

Kondition: slitage

Utrop:

1.200 kr

Såld:

200 kr

måndag 21 oktober 2013
kl 19:04:15

20/10 14:08:53 1      Vinnande bud
21/10 18:40:33 2      150 kr